Modaperiy.com’dan Üyeliksiz alışveriş yapılabilir.  Modaperiy.com’dan alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar.


Sitemize üye olmak için verdiğiniz tüm bilgiler (İsim,Yaş,Telefon, E-posta) kesinlikle 3. Firma ve Kişilerle paylaşılmayacaktır.


Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.


Ayrıca modaperiy.com'da ''Secure Sockets Layer'' (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiç bir şekilde modaperiy.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte vede tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin modaperiy.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Sitemizde 256 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz. 


Saygılarımızla ; modaperiy.com

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR